Wycieczki i rajdy na rowerach elektrycznych i górskich MTB

Organizacja wypraw i wycieczek rowerowych


Organizujemy i prowadzimy wycieczki rowerowe głównie w naszej części Beskidu Niskiego. Powodów jest kilka, ale przed wszystkim znamy tutejsze trasy i ich poziom trudności, tu mamy swoją bazę noclegową. Tutaj także jesteśmy w stanie przygotować i zorganizować dodatkowe atrakcje. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy zrobili takie wycieczki w innych, wybranych przez Was miejscach. 

Jeśli macie grupę przynajmniej siedmioosobową to wystarczą nam krótkie odpowiedzi na 5-6 pytań, aby przygotować kilka propozyji specjalnie dla Was. Jeśli jest Was mniej niż siedem osób, skontaktujcie się z nami lub dołączcie do którejś z otwartych wycieczek z naszego kalendarza. Wyprawy, które mamy zaplanowane w kalendarzu mają określone wszystkie parametry i dodatkowo krótki opis trasy i atrakcji.

Razem z naszymi partnerami możemy zorganizować wyprawę na rowerach elektrycznych dla ponad 40 osób, a na rowerach analogowych dla 50 osób.

 

Opcje wycieczek

Liczba możliwości przygotowania wycieczki rowerowej jest bardzo duża. Wszystko zależy od Waszych potrzeb, chęci i kondycji. Podzieliśmy je na pięć grup. Definując te opcje będziemy mogli opracować wyprawę rowerową  pod Wasze wymagania:

Trudność – zależy od tego po czym jeździmy (asfalt, szutry, drogi utwardzone, szlaki i drogi leśne, błoto, po za trasą)

Pora – zależy od przedziału czasowego całej wycieczki – jazda tylko w dzień lub częściowa jazda i powrót wieczorem lub w nocy

Typ roweru – zależy od napędu roweru, który narzuca tempo jazdy dla całej grupy (klasyczny analogowy lub elektryczny e-bike). Wybór nie ma, aż takiego znaczenia przy zjazdach, ale przy podjazdach powoduje ogromną różnicę.

Czas trwania – zależy od czasu jaki chcecie przeznaczyć na wycieczkę. Wpływ na to ma kilka czynników np.: długość trasy i jej trudność, liczba i czas postojów, chęć skorzystania lub obejrzenia lokalnych atrakcji, godzina rozpoczęcia wycieczki, chęć wracania po zmroku., itp.

Atrakcje - zależy od tego czy przed, po lub w trakcie wycieczki planujemy jakąś dodatkową atrakcję.

Gdzie nas znaleźć?


Aktywny Lipowiec
Lipowiec 2
38-485 Jaśliska
tel. +48 509 947 770
tel. +48 512 123 915

aktywny@lipowiec.pl

 

Partnerzy:


 

KTM Logo

 

KTM Logo

 

KTM Logo

Sorry, this website uses features that your browser doesn’t support. Upgrade to a newer version of Firefox, Chrome, Safari, or Edge and you’ll be all set.